AnasayfaHakkımızda
‘’Her zaman bir adım önde’’ konseptimizden doğan ilkelere dayanarak, ihtiyacınız olan ürünleri doğru zamanda doğru baskı teknolojisine uygun, zamanında teslim ilkelerine dayanarak 200’ü aşkın çözüm ortağına sunduğu etiket ve barkod sistemlerine yönelik çözümlerimizin 3. yılını tamamlıyoruz. Ekibinde bulunan uzman kadromuz ile her teknik durumu basitleştirerek çözüm ortağınız olma yolunda ilerliyoruz.

VİZYONUMUZ
‘’Her zaman bir adım önde’’ konseptimiz ile rekabetçi. çözüm üreten, öncü ve yenilikçi şirket olmak.

MİSYONUMUZ
‘’Her zaman bir adım önde’’ konseptimiz ile hammaddeden sevkiyata müşteri memnuniyetini ön planda tutan profesyonel yaklaşımla, müşteri ihtiyaçlarına cevap verebilen, kaliteli ve değerli çözümler sunmak.

DEĞERLERİMİZ
İyi bir ekip olmak: Ekibimiz ile makine ve malzeme tedarik ettiğimiz iş ortaklarımız, müşterilerimiz ve sektörümüzle birlikte bir bütün olduğumuzu düşünüyoruz. Hep birlikte iyi bir ekip olmak, başarılara birlikte ulaşmak istiyoruz.Yenilikçilik ve yaratıcılık: Gelişmeye açık, en son teknolojik yenilikleri ve buluşları takip eden, sunduğu yaratıcı çözümlerle kendisiyle birlikte hizmet verdiği müşterileri de bir adım öne taşımayı ilke edinen çözüm ortağıyız.Sadakat: Koşullarımızın ve özelliklerimizin farkında olarak gerek takım arkadaşlarımızla, gerek müşterilerimizle “sadakat” göstererek iletişimimizi sürdürmeye değer verir ve öyle davranırız.Karşılıklı sevgi ve saygı: Birlikte çalışırken sevgi ve saygı çerçevesini zedelemeden ilişki kurmayı ve sürdürmeyi yaptığımız işin önünde tutarız.

Üstün iş ahlakı: Ticari ve sosyal ilişkilerimizde dürüst ve açık olmayı temel ilkelerimizden sayarız.

Sonuç odaklılık: Her zaman müşteri istek ve beklentilerine en iyi ve yaratıcı çözümleri sunarak müşteri memnuniyetini en kısa süreçte gerçekleştirmeye önem veririz.

Çevreye ve topluma saygı: Tüm faaliyetlerimizde çalışan sağlığını koruma, çevre kirliliğine neden olabilecek etmenleri kaynağında azaltma gayreti gösteririz.

 

ÜRÜNLERİMİZ
  • Barkod Printer
  • Yazıcı Kafa
  • Barkod Okuyucu
  • El Terminali
  • Ribon
  • Etiket
123K.

daima ileri...

M

Mutlu Müşteri

Ülke

Marka

K

Teslimat